Facebook Messenger indir 

Facebook Messenger indir, sosyal medya alternatiflerinden biri olan Facebook’un sohbet uygulaması olarak bilinmektedir. Facebook Messenger çoğu zaman arkadaş ekleme, ana sayfada fotoğraf ya da video görme amacıyla kullanılan Facebook bunun yanında sohbet edebilmek için de sık sık tercih edilmektedir. Arkadaş listenizde ekli olan herkes Facebook Messenger uygulaması sayesinde görülebilmekte ve konuşmaya dâhil edilebilmektedir.

Son derece basit bir kullanımı olan Facebook Messenger uygulamasının, binlerce kişi tarafından kullanıldığı görülmektedir. Önceleri tercihe bağlı olarak kullanılan bir uygulama olsa da bugün Facebook üzerinden sohbet etmek isteyen herkes bu sohbet uygulamasını indirmek zorundadır.

Facebook Messenger Nedir?

Facebook Messenger tanımı yapılması istendiğinde en açık sohbet uygulaması olarak tanımlanmaktadır. Uygulamayı indirmek oldukça kolay olduğu için her yaştan Facebook kullanıcısının basit şekilde kullanabildiği ve hemen rahatlıkla alıştığı gözden kaçmamaktadır. Bu bakımdan siz de indirdiğiniz gibi giriş yaparak kolayca öğrenebilirsiniz.

Facebook Messenger, anlık çevrimiçi olan kişileri görmenize yardımcı olmaktadır. Çevrimiçi olan kişilerle o an için sohbet edebilirken aktif olmayanlara mesaj yazıpdaha sonra görmelerini sağlayabilirsiniz. Üstelik yazmak istediğiniz kişinin en son ne zaman giriş yaptığını da kolayca anlayabilmeniz mümkündür.

Facebook Messenger Özellikler

Facebook Messenger bir sohbet uygulaması olarak yalnızca yazışma fırsatı tanımaz aynı zaman görüntülü konuşma şansı da elde etmenizi mümkün kılmaktadır. Tercih eden herkes arkadaş listesinde bulunan kişilerle görüntülü şekilde konuşabilmektedir. Cep telefonunuzun ön kamerasından yararlanarak bu uygulamayı istediğiniz gibi değerlendirme şansınız olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız.

Facebook Messenger, android işletim sistemine sahip cep telefonları ve tabletlerde birkaç dakika içerisinde yer alabilmektedir.  İndirmek kadar görüntülü konuşmak da bir o kadar kolaydır. Üstelik etiket, çıkartma, fotoğraf, video göndermek isterseniz bunları da rahatlıkla yapabilirsiniz.

Facebook Messenger İndir

Facebook Messenger, cep telefonunuzun ya da tabletinizin market bölümünde bulunmaktadır. Bu bölünme Facebook Messenger olarak giriş yaptığınızda size indirmeniz için uygulamayı önerecektir. İndir dedikten sonra birkaç dakikada uygulama inecektir. Arkasından aç diyerek uygulamayı aktif hale getirebilmeniz mümkündür.

Facebook kullanıcısı olmayan kişilerin bu uygulamayı kullanması mümkün değildir çünkü kullanıcı ismi ve şifresi istemektedir. Bunu bilerek uygulamayı indirmek yararlı olacaktır.

https://www.indirson.com/facebook-messenger-apk-2/


Facebook Messenger Windows
Facebook messenger ios

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir